taniec współczesny - grupa intro plus A

Dzień: wtorek
Miesiąc: październik
Lekcje: 2
Godzina: 19:45 - 21:15
Miejsce: Sala prób numer 6
Cena: 30

prowadzenie: Ryszard Kalinowski

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2019/2020.
Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach, wysokość opłat zmienia się w zależności od ilości lekcji zaplanowanych w danym miesiącu. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.
Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Celem zajęć jest zapoznanie się z podstawami techniki tańca współczesnego. Podczas pierwszej części zajęć zaproponujemy ćwiczenia, które mają na celu poprawę kondycji fizycznej, zwiększenie ruchomości stawów, wzmacnianie i rozciąganie poszczególnych partii mięśni.
W drugiej części zajęć, bazując na autorskich technikach tańca współczesnego, skoncentrujemy się głównie na pracy nad świadomością ciała z wykorzystaniem  kombinacji ruchowych (analiza ruchu, dynamika, pęd, przestrzeń, źródło impulsu, praca z ciężarem, grawitacja, punkt podparcia, oddech).
Propozycja kierowana jest również do osób uprawiających inne style tańca i inny rodzaj aktywności ruchowej jako trening wspomagający.